Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Горілчаний фейк аби відволікти журналістів у ЧерніговіВідокремлений підрозділ «Антикорупційного руху» Валентина Наливайченка у Чернігівській області заявив про непричетність до організації так званого прес-анонсу про «покладання квітів до прохідної Чернігівського лікеро-горілчаного заводу».
Про це говориться на офіційній сторінці «Антикорупційного руху» Валентина Наливайченка у Чернігівській області.
«Прес-реліз розіслали імітатори зі створеної напередодні електронної скриньки antikorruh.chernihiv@gmail.com , яка відрізняється на кілька літер від зазначеної в логотипі відокремленого підрозділу «Антикорупційного руху» Валентина Наливайченка у Чернігівській області», - говориться і інформації.
На офіційному бланку дійсної організації зазначена електронна адреса antikor.chernihiv@gmail.com .
Громадська організація припускає, що автори фіктивного «Антикорупційного руху» прагнули відволікти увагу від чогось більш значимого в Чернігові, використовуючи прізвища відомих в Україні, області і місті посадовців.
Близько 19 години в суботу невідомі, видаючи себе за антикорупційний рух Чернігівщини, розповсюдили рейковий реліз про прибуття на лікеро-горілчаний завод Міхеіла Саакашвілі, голови ОДА Валерія Куліча та міського голови Владислава Атрошенка.
Прес-реліз «Антикорупційного руху» Валентина Наливайченка нагадує, що 21 березня, о 10 годині на вул.П’ятницька,23-б у присутності засобів масової інформації відбудеться процедура правового офіційного переходу квартири сім’ї Єреськів у їх власність при посередництві «Антикорупційного руху».
На знімку: на прохідній лікеро-горілчаного 12 лютого 2009 року.

   21-03-2016, 10:19   Просмотров: 148    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.