Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Очна ставка в суді безробітного політика Андроса і безробітного журналіста СтахаПозивач, екс-нардеп Верховної Ради України від Партії регіонів і колишній перший заступник міського голови Чернігова, Сергій Андрос завітав сьогодні на засідання проти журналіста Ігоря Стаха за вимогою судді Новозаводського суду Чернігова Наталії Маслюк.
Ще перед засіданням протилежні сторони – Андрос і Стах - мило привіталися і, за словами Андроса, познайомилися.
Але потім почалося долучення до справи однієї вирваної сторінки «триклятої» статті з газети «Чернігівщина: новини та оголошення» (далі – «Чернігівщина»), де було надруковано статтю «Чернігівські депутати окупували «Сполучені штати» .
Сторона відповідача заперечувала проти приєднання вирваної сторінки без вихідних даних газети.
Допитали в якості свідка і колишнього редактора газети Сергія Стука. До речі, його звільнили з посади після публікації іншої статті Ігоря Стаха про іншого нардепа Знайомтеся: «Імператор» міської ради.
У ході судового засідання з’ясувалося, що 2 журналісти «Чернігівщини» - Стах і Стук - зараз безробітні. Позивач Андрос також безробітний, але щось розповідав про те, що зараз тренує дітей якимись гонками. І виявилося, що начебто діти батьків, яких тренує безробітний "волонтер" Андрос, почали на нього косо дивитися, після статті Ігоря Стаха.
Сторона безробітного позивача і безробітних відповідачів намагалися з’ясувати чим відрізняється припущення від твердження. Стах і його представник Олександр Гашпар говорили про практику судів України, а представник безробітного Андроса адвокат Олексій Кінебас доводив, що європейські суди вважають такі припущення досить серйозними.
Суддя Наталія Маслюк навіть надала технічну перерву, щоб сторони Андроса і Стаха знайшли вихід із ситуації, яка склалася. На відео нижче вся ця розмова, де Андрос запропонував опублікувати спростування журналісту, а "потерпілий"-позивач відмовиться від матеріального позову.
Він звернувся до Стаха, мовляв, визнай недостовірним, що тобі сказали люди про «п’янку» і про те, що «мало не кокнув людину» і «всё прощу». Журналіст відмовився.

   12-03-2016, 09:24   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.