Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Безробітні допомагають оформити субсидіюТимчасово попрацювати в органах соціального захисту пропонує сьогодні безробітним служба зайнятості, організовуючи громадські роботи з оформлення житлових субсидій.
На думку директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, це не лише дієва форма матеріальної підтримки, а й шанс отримати постійну роботу.
Безробітні допомагають громадянам оформити державну допомогу, консультуючи про порядок її оформлення, а для соціальних працівників вагомою є допомога в опрацюванні значної кількості документації.
Торік до таких робіт в області залучено близько 300 осіб. З початку нинішнього року в органи соціального захисту вже направлено 37 безробітних, 10 з яких – у м. Чернігові. З ними укладено строкові трудові договори, а отже, на них поширюються передбачені законодавством державні соціальні гарантії.
Фінансування громадських робіт здійснюється за рахунок місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

   23-02-2016, 09:00   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.