Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Атрошенко захищає журналіста Стаха від АндросаЖурналіст Ігор Стах вдягнув на засідання суду у справі проти колишнього першого заступника Сергія Андроса футболку із зображенням і цитатою мера.
За його словами, це не подарунок міського голови, а подарунок долі.
- Трафарети футболки залишилися і можуть бути використані чернігівськими журналістами. Які повинні висловлювати максимально думки і подавати важливу інформацію з важливих питань, а не перетворюватися на пасивну обслугу влади, - каже Ігор Стах.
До суду долучився відомий громадський активіст Олександр Гашпар. На його думку, оскаржувана Сергієм Андросом інформація Ігоря Стаха не містить жодної крамоли і питання є надуманим. Він висловив впевненість, що суд об'єктивно розгляне питання:

Нагадаємо, 18 лютого Новозаводський суд розпочав друге засідання у розгляді позову Сергія Андроса до журналіста Ігоря Стаха і газети "Чернігівщина: новини і оголошення".
У позові колишній народний депутат Сергій Андрос стверджує, що журналіст спаплюжив його честь, гідність і ділову репутацію. Позивач оцінив цю начебто нанесену йому шкоду в розмірі 80 тисяч гривень.
3-го лютого під час попереднього, першого засідання, з’ясувалося, що юристи пана Андроса неправильно вказали назву й адресу газети, в якій був опублікований матеріал зі згадкою про Андроса. Представник Андроса в суді не зміг надати й саму паперову газету з такою публікацією.
На футболці, яку вдягнув журналіст на засідання 18-го лютого, під портретом Владислава Атрошенка написано "Ні - цензурі!"

   18-02-2016, 10:23   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.