Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Розгін чернігівського Євромайдану організував Сергій Андрос?Деснянський районний суд міста Чернігова 16 лютого під час слухання справи по звинуваченню керівника групи судових виконавців Рокача А.В. у незаконному розгоні чернігівського євромайдану 25 листопада 2013 року почув, що одним з ініціаторів розгону Євромайдану був колишній перший заступник міського голови Сергій Андрос.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написав Сергій Соломаха.
«Свідок Павленко Є.О. - заступник начальника ЦВС - прямо заявив, що демонтаж євромайдану здійснювали працівники комунальних служб за ініціативою і вказівкою С.Андроса», - пише Соломаха.
За показаннями цього свідка, виконавці згідно з законом лише повинні були зачитати (що начебто і зробили) присутнім рішенням суду.
Водночас у їх компетенцію не входило знесення чи демонтаж обладнання Євромайдану.
«У зв’язку з цим постраждалі євромайданівці звернулись до суду з клопотанням викликати С.Андроса в якості свідка у суд, щоб він або спростував ці ствердження, або повідомив суд звідки взялися у парку ім. Попудренка так звані "комунальники".

Цікаво, що у суді оприлюднений лист без вихідної реєстрації від ЦВС до чернігівського міського голови О.Соколова з проханням сприяти проведенню виконавчих дій.
Отже, досі слідством так і не встановлено, хто був замовником і виконавцем розгону чернігівського Євромайдану.
Полковник Е.Гребенюк лише керував "зйомкою" того, що відбувалося, щоб оперативно повідомляти свого начальника генерала Михайлику про те, що підчас виконання судового рішення неухильно "забезпечувався правопорядок."
А.Рокач лише зачитував рішення суду.
П. Вовк виключно з власної ініціативи в інтересах захисту безпеки громадян за незареєстрованим ніде листом за сфальсифікованим підписом в.о. начальника міської міліції Парфентьєва лише подавав позов у суд та листа до ЦВС про негайне виконання рішення суду.
А суддя Заєць взагалі навіть не забороняв проведення мирних масових зібрань, а лише забороняв використання звуко-, кіно- відтворюючу апаратуру і малі архітектурні форми "на Красній площі та прилеглих вулицях" з 23 листопада 2013 року по 7 січня 2014 року для безпеки громадян..

   18-02-2016, 10:22   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.