Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
«Живіть, будь ласка, живіть!» – жіночий Концертний батальйон у ЧерніговіБлагодійний концерт на підтримку бійців АТО, їхніх родин, рідних та близьких загиблих героїв, волонтерів та патріотів триває в обласному музично-драматичному театрі.
У ньому беруть участь зірки української естради Тетяна Піскарьова, Надія Старцева, Олена Гончарук та інші. Ведуча – Марічка Падалка.
За словами співачки Тетяни Піскарьовоі, усі учасники концерту входять до складу жіночого концертного батальйону, котрий останні 1,5 року їздить Україною. Артистки дарують свої пісні захисникам нашої Батьківщини та родинам живих і загиблих героїв.
За традицією, що склалася, на початку відбулося нагородження бійців. Від імені Президента бойові нагороди шістьом військовослужбовцям 13-го батальйону вручив голова облдержадміністрації Валерій Куліч.
Співачки виконують патріотичні пісні, композиції про матерів, кохання. Перед кожним виступом вони висловлюють слова вдячності чоловікам, які відстоюють незалежність країни.
«Живіть, будь ласка, живіть!», – звернулася зі сцени Тетяна Піскарьова. Один з бійців навіть станцював зі співачкою Лілу.

   9-02-2016, 09:30   Просмотров: 116    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.