Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Міськрада Чернігова оновлює кадри прес-служби. Недорого!Чернігівська міська рада, по гарячих слідах досвіду Чернігівської облдержадміністрації, вирішила використати соцмережі для оголошення про деякі з наявних вакансій.
Про деякі вакансії повідомив Олександр Ломако (на фото поруч), заступник міського голови з інформаційної політики та стратегічного розвитку.
«Міський голова В. Атрошенко підписав розпорядження «Про оголошення конкурсу…». Серед чергових пропозицій – завідувач прес-служби міської ради та її головний спеціаліст», – написав Ломако у Facebook від свого імені.
Розмір заробітної плати, на жаль, пан Ломако не вказує. Як не вказаний він і на офіційному сайті міськради в розділі «Вакансії».
І не дарма. Бо, як і у випадку з Чернігівською ОДА, зарплатня – смішна.
Розмір цей зазначається в деяких документах підрозділів міської ради. Оклад головного (!) спеціаліста прес-служби міської ради складає… одна тисяча триста сімдесят і ще вісім гривень.
«Зголошуйтесь, вас чекатиме багато цікавої роботи», – додає Ломако.
Багато! За 1378 грн!
Сам пан Ломако не задовольняється зарплатами, які отримують працівники місцевого самоврядування в Чернігові. Олександр Ломако водночас (як вказано в розділі інформації про себе в його профілі на Facebook) з 2009 р. є директором телеканалу «Дитинець» – компанії, власники якої – близькі до міського голови особи.
Як вже раніше повідомляла Svoboda.fm, Чернігівська ОДА також шукала через соцмережу Facebook спеціаліста, пропонуючи оплату, скажімо так, несуттєву.

   5-02-2016, 10:23   Просмотров: 136    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.