Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Нові схеми приватизації в Чернігові? або Запитання депутатівДепутати Чернігівської міської ради Ігор Андрійченко та Ірина Березинець щодо приміщень, які виставляються на продаж міською владою.
Про це Андрійченко написав у мережі Facebook.
«Вчора з Ирина Березинец оглядали приміщення, яке Фонд комунального майна хоче продати найближчим часом», - пише він.
«З восьми об'єктів нежитлового фонду чотири ми рекомендуємо залишити у власності громади. В першу чергу це приміщення діючих магазинів, що користуються попитом та офісне приміщення охоронної фірми. Правильніше тут продовжувати заробляти на оренді, а не продати в пік падіння цін на нерухомість», - висловлює своє бачення депутат.

"Особливої уваги заслуговує ситуація з приміщенням для двірників КП Новозаводського по пр-ту Миру 52. Його продають без відома керівника даного комунального підприємства. А потенційний власник пояснив, що всі питання він вирішував з Віктором Пригарою, потенційним начальником управління ЖКГ.
Що мотивувало радникам мера з ЖКГ не зрозуміло? Набравши пана Бойправа, я дізнався, що це приміщення їм дійсно потрібно.
Подібні нестиковки як мінімум могли вирішуватись після появи онлайн бази комунальних приміщень, що здаються або плануються під здачу/продаж.
Такий живий ресурс собі зробили в містечку Долина Івано-Франківської області. Тут кожен громадянин, інвестор або депутат може ознайомитись з характеристиками комунального майна навіть до фотографій. http://e-misto.dolyna.info/rent
Цю пропозицію озвучив фонду комунального майна. Тож нам є куди рухатись." - пише депутат.

   28-01-2016, 09:37   Просмотров: 159    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.