Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
«Ресурс» дає бійцям АТО «Точку опори»Проект «Точка опори», за підтримки ГО «МАРТ» (Чернігів) та Євросоюзу, реалізує на Чернігівщині Центр соціально-психологічної реабілітації учасників АТО ГО «Ресурс».
Про це під час прес-конференції у дискусійному клубі «Експертна думка» повідомили його представники – голова Світлана Ющенко та члени правління, волонтери-психологи Ірина Шевчук і Ольга Буковська.
За словами останньої, мета проекту – психолого-соціальна реабілітація демобілізованих бійців та членів їх сімей. Починаючи з вересня, з ними проведено 107 індивідуальних консультацій, 257 інструктажів з методики відновлення опорно-рухового апарату на тренажері «Сухожил», 168 процедур Флоат-терапії, 56 тренінгів, видано спеціальні флаєри. Волонтери центру здійснили 4 виїзди у райони (Менський, Прилуцький, Чернігівський), відвідали родини поранених та загиблих.
Лише цим проектом, як зазначила С. Ющенко, діяльність «Ресурсу» не обмежується. Головною метою є сприяння відновленню психологічного та фізичного здоров`я, соціальній адаптації тимчасово переміщених, мобілізованих, членів сімей загиблих бійців АТО. «Ми створюємо підґрунтя для того, щоб люди могли отримати фахову психологічну допомогу», - підкреслила голова правління ГО «Ресурс».
Починали з того, що їздили у військові гарнізони і навчали навичкам надання першої психологічної допомоги бійців, що відбували на фронт, проводили з ними консультації та реабілітаційні заходи. З вересня 2015 року зусиллями фахівців організації відкрито центр «Ресурс». Знайшли приміщення з 5 кімнат, де разом з демобілізованими бійцями 41-го та 13-го батальйонів зробили ремонт.
За час роботи центру волонтери-психологи надали індивідуальні консультації понад 1000 осіб. Торік у березні організували групи підтримки для воїнів та членів їх сімей і провели з ними близько 80 занять. «Опікуємося долею дітей бійців та загиблих учасників АТО, родин патріотів.
На протязі року ми постійно підтримували з ними зв'язок, вивчали потреби, консультували. Зараз цей напрямок веде Микола Шанський, батько загиблого Андрія Шанського. Завдяки нам цим людям вдалося організуватися, створити ГО «Єдина родина» (об`єднання сімей загиблих) та Спілку воїнів Чернігівщини», - розповіла С. Ющенко.
За її твердженням, упродовж минулого року на тренажері «Сухожил», що встановлено у центрі, проведено понад 400 занять. За допомогою флоат-камери («капсули щастя») відновлюють діяльність нервової та серцево-судинної систем (в активі - 210 сеансів). Ініціювали акцію «Україна без кордонів» (плетіння та передача патріотичних браслетів закордонній діаспорі).
Волонтери працювали в Чернігівському військовому госпіталі, виїздили до психоневрологічної лікарні. Інформаційну та юридичну допомогу клієнтам «Ресурсу» надають ГО «МАРТ» та Спілка юристів України.

   12-01-2016, 10:12   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.