Чернігівці танцювали «зайчика» на «Козі»

Чернігівці танцювали «зайчика» на «Козі» Другий день зимового фольклорного фестивалю «Коза», що проходив у Чернігові на Красній площі (8-9 січня), подарував усім прихильникам народних пісень та танців силу-силенну приємних вражень.
Як і першого дня, на них чекала насичена музична програма, ярмарок хендмейду, смаколики від міських рестораторів.
Малеча стрибала на сніговій гірці, каталася на атракціонах, грала з казковими персонажами тощо.

Козу, як і обіцяли організатори, водили усі бажаючі. Процесом керувала чарівна ведуча фестивалю Юля Богуславка. В її різдвяній розважальній програмі знайшлося місце навіть для конкурсу з перетягування швабри. Щоправда, навряд чи таку розвагу можна вважати святковою та народною.

На території фестивалю панував різдвяний настрій. Його від самого початку задав неймовірний етно-сет, який підготував DJ Boochyaman. Анонсований сюрприз для організаторів та відвідувачів дійства зробив родинний українсько-канадський колектив «Кутя-Бенд» з Києва.
Прибув не лише «великим складом, з інструментами», але й під новою назвою – «Майамі фемілі». Його учасники заспівали колядки румунською, болгарською, українською та іншими мовами.

Другий день поспіль на сцену виходив легендарний гурт «Муравський шлях». Гості з Харкова, які вже багато років популяризують народну культуру Слобожанщини та Полтавщини, фактично «віддувалися» за відомий (один з найстаріших) ансамбль аутентичного співу «Древо».
Останній, якого так чекали чернігівці, на жаль, не зміг приїхати з Крячківки Полтавської області через заметені снігом шляхи.

Компенсувати цей неприємний сюрприз найбільше вдалося київському колективу «Хорея Козацька», що відтворює музику середньовіччя, ренесансу, бароко, класицизму, романтизму.шаблоны для dle 11.2

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх