Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Березенко каже, що його турбує реформа медицини«Як пролікуватися у лікарні, де на одного хворого держава виділяє усього 7 гривень на день?» - з таким запитанням до народного депутата Сергія Березенка (округ №205, Чернігів) звертається кожен другий виборець.
Відтак, одним із його пріоритетів є реформа медицини.
Про це парламентарій повідомив учора на прес-конференції у Чернігові.
За словами С. Березенка, він постійно вивчає проблеми в окрузі.
«З того, чому ми ще не привернули увагу – це робота медичних закладів і медицини Чернігова. Саме тому я пішов до Комітету з охорони здоров`я. Для мене було серйозним відкриттям, що останнім часом на державному рівні медичною сферою профільне міністерство не займалося», - зізнався народний обранець.
Він став свідком серйозного протистояння своїх колег з головним медиком країни, який давно написав заяву про звільнення.
«Перше, що слід зробити, - призначити нового міністра, - вважає С. Березенко. - Рішення про відставку ми вже підготували і я його підписав. Друге – налагодити роботу міністерства з парламентським Комітетом з охорони здоров`я. Третє – презентувати всій країні публічно, що таке реформа медицини для нашої країни. Як перший крок, ми подали до Верховної Ради проект закону про автономізацію закладів охорони здоров`я».
Його прийняття, впевнений народний депутат, дасть можливість збирати додаткові кошти на спеціальні рахунки лікарень, дофінансовувати лікарів з цих коштів, визначати певний перелік платних послуг і поступово готувати грунт для системи медичного страхування.
«Тоді лікування соціально незахищених буде фінансуватися за рахунок держави, всі інші громадяни купуватимуть страховий поліс самостійно», - пояснив С. Березенко.
З обіцяного ним, але поки що невтіленого – зміна назви місцевого національного педуніверситету імені Т. Шевченка і визнання того, що історія закладу сягає корінням від Чернігівського колегіуму. Відповідна постанова Кабміну була зареєстрована, але чомусь «застрягла» у міністерствах освіти та фінансів (хоча зміна назви особливих коштів не вимагає).
«Освітяни чекають і це великий «мінус», яким треба займатися. Перейменування ЧНПУ в Національний університет «Чернігівський колегіум» дало б можливість розширити перелік спеціальностей для підготовки студентів», - зазначив народний депутат.
Серед інших ініціатив, підтриманих С. Березенком – добудова тролейбусної лінії до мікрорайону Масани, прийняття програми підтримки розвитку електротранспорту України і придбання мінімум 10 тролейбусів у Чернігівського автобусного заводу, закладення у Держбюджет коштів на відновлення футбольного поля стадіону «Юність», закінчення реконструкції фасаду Катерининської церкви тощо.

   21-12-2015, 09:59   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.