Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Як чернігівці можуть долучитися до конституційного процесуУ середу, 16 грудня, об 11.00 у приміщенні дискусійного клубу “Експертна думка” (вул. Полуботка, 6а) відбудеться прес-конференція щодо внесення змін до Конституції в частині судової реформи.
“Всього 2% жителів Чернігівської області довіряють суддям. Цей катастрофічно низький показник можна виправити шляхом оновлення суддівського корпусу через зміни до Конституції в частині судової реформи”.
Експерти говоритимуть про те, які зміни чекають на чернігівців при прийнятті поданих Президентом законопроектів щодо внесення змін до Конституції у частині судової реформи, а також вони розкажуть, як кожен може долучитися до конституційного процесу для досягнення конституційних змін в інтересах громадян.
У прес-конференції візьмуть участь
- Юлія КИРИЧЕНКО, керівник проектів з питань конституційного права Центру політико-правових реформ, експерт групи конституційна реформа Реанімаційного пакету реформ;
- Володимир ШАПОВАЛ, головний експерт групи конституційна реформа Реанімаційного пакету реформ, голова Центральної виборчої комісії 2007-2013, суддя Конституційного Суду у відставці.
Нехтування найважливішими соціально-правовими нормами життя українців, які зазначені в Конституції, призвело до вкорінення корупції, хабарництва та непрофесіоналізму в органах державної влади. Почесне лідерство тут можна віддати судам. Дослідження показують, що лише 5% українців повністю довіряють суду – це найнижчий показник довіри серед державних інституцій.
“Телефонне право”, політичний вплив на кар’єру суддів, тотальна корупція – це все є реаліями українського судочинства. Ситуацію може змінити лише комплексна конституційна реформа, невід’ємною частиною якої є судова реформа, яка передбачає оновлення суддів.

   15-12-2015, 10:55   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.