Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Чи спрацюються Атрошенко з Бистровим?Друге засідання першої сесії міськради Чернігова тривало 5 годин з перервами. Те, чого так чекала громада, сталося – у місті з`явився новий, хай і неповний ще, міськвиконком. Обрано заступників міського голови і навіть секретаря міськради.
Щоправда, останній, а саме Віктор Бистров, уособлює стару владну команду екс-мера Олександра Соколова (донедавна був його заступником). Обрання його, а не Василя Білогури, креатури нового очільника міста Владислава Атрошенка, засвідчило: розклад сил у міськраді нового скликання змінився не настільки кардинально, як дехто очікував. Вочевидь, за таких умов міському голові не буде легко втілювати програму, з якою йшов на вибори.
Пов`язані з цим запитання ми адресували В. Атрошенку вже по завершенню сесійного засідання.
— Чи спрацюєтеся ви із новим секретарем міськради?
— Я спрацююся з будь-ким, хто б не був би обраним на посаду секретаря. Звісно, мені було б зручніше працювати з людиною, яку я знаю багато років, яка була моїм помічником. Мені не відомо, чому “Демальянс” не підтримав кандидатуру Білогури. Але оскільки є письмові заяви депутатів про підтримку кандидатури Бистрова, я міг би оголосити перерву і зупинити сесію. Проте, вважаю, що так робити задля громади не потрібно. Запропоновано Бистрова — буде працювати Бистров. Не буде справлятися, погано працюватиме — це буде інша історія, це буде його відповідальність, це буде причина для переобрання секретаря. Поки цих підстав немає. Депутати обрали — хай працює.
— За вашого попередника сесії або проводилися швидко, або зривалися. Сьогодні, напевно, був рекорд за кількістю перерв. Довге проведення сесій стане традицією?
— Вважаю, що сьогоднішня сесія була результативною. Перерви були необхідні для того, аби ми мали час для діалогу та консультації з усіма фракціями задля того, щоб продовження засідання було результативним. В кінцевому рахунку, порядок денний пройдено, всі питання підтримано.
— Якого найбільшого спільника ви бачите з іншої політичної сили?
— Найбільший спільник — це чернігівська громада. Я бачу в перспективі, що маю працювати однаково з представниками усіх політичних партій. В разі незнаходження консенсусу, якщо буде складатися арифметика голосування так, що не буде порозуміння в залі, я буду звертатися до громади. В першу чергу, аби громада впливала на своїх представників і допомагала знаходити цей консенсус в сесійній залі. Я налаштований співпрацювати з усіма фракціями. Я бачу по тим голосуванням, що були, — депутати, в принципі, готові до роботи на благо громади. Час покаже, хто і як буде себе поводити.
Іншої поведінки, аніж зрозумілих, логічних дій, спрямованих на користь громади, я для себе не передбачаю. Тому, вважаю, за цих умов буде успіх.
Записав Станіслав Клопот

   14-12-2015, 09:54   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.