Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Про європейські соціальні стандарти на Чернігівщині можна лише мріятиНа Чернігівщині систематично порушуються права працюючих, норми трудового законодавства та положення Європейської соціальної хартії. На цьому наголосив заступник голови Федерації профспілкових організацій області Петро Чорнорот під час “круглого столу” “Сучасні виклики забезпечення прав людини в Україні”, що відбувся вчора у Чернігові.
Він запропонував подивитися на ситуацію на Чернігівщині з огляду на основні засади Європейської соціальної хартії, яку ратифікувала наша держава.
“Дійсно, порушуються права громадян. Багато людей не можуть знайти собі роботу, мають статус безробітних. Існує дискримінація в оплаті праці жінки і чоловіка. Теза про безпечні умови праці майже абсолютно ігнорується. Та головне, що пересічна людина не може забезпечити себе і свою родину зарплатою, яку отримує”, — констатував П. Чорнорот.

Така ситуація, на його думку, сама по собі є викликом, який потребує реагування. “Тому сьогодні позиція профспілок є такою: якщо ми вже заявили про намір вступити до Євросоюзу, то і маємо вже почати впроваджувати у нас європейські соціальні стандарти. Тобто, мати такі ж зарплату, умови праці, прожитковий мінімум і все те, що зробить кращим добробут кожної працюючої людини”, — підкреслив П. Чорнорот.
Сьогодні ж, за його твердженням, все відбувається навпаки – новий Держбюджет формується за рахунок пенсіонерів, працівників, а також через збільшення податків, замість підвищення рівня зарплати. “Замість того, аби працювала економіка, створювалися нові робочі місця, ми тільки бачимо там, де зверху лежить. Якщо бідні вже пенсіонери, то давайте зробимо їх за межею бідності.

Тому нам треба дуже багато працювати всім разом, аби підвищувати рівень життя і забезпечувати права кожної людини”, — зазначив П. Чорнорот.Учасники “круглого столу” обговорили проблеми дотримання права на захист і правову допомогу, а також трудових і соціально-економічних прав мешканців області.

   10-12-2015, 10:28   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.