Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Більшість партій в Чернігівській раді взяли зобов’язання зробити раду “прозорою”В Чернігові основні політичні сили, що потрапили до новообраної міської ради, підписали меморандум з коаліцією “Прозорі ради” щодо врахування норм антикорупційного законодавства під час ухвалення Регламенту Чернігівської міської ради та інших нормативних актів, що регламентують діяльність місцевої влади.
Так під час виборчої кампанії меморандум підписав новий міський голова, очільник фракції БПП Владислав Атрошенко, представники партій “Батьківщина”, “Самопоміч” , Радикальна партія Олега Ляшка та Демальянс. Представники цих партій складають більшість в міській раді, тому мають всі можливості для втілення задекларованих обіцянок.
Відповідно до підписаного ними меморандуму передники політичних сил зобов’язані сприяти імплементації чинних норм антикорупційного законодавства, закріплених в ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, ЗУ “Про запобігання корупції”, ЗУ “Про здійснення державних закупівель”, до Регламенту Чернігівської міської ради, Положення про постійні депутатські комісії, Регламенту виконавчого комітету Чернігівської міської ради та до Статуту територіальної громади.
А також сприяти імплементації до нормативно-правових актів Чернігівської міської ради чинних норм ґендерного законодавства, закріплених в ЗУ “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”. Та сприяти впровадженню в роботу Чернігівською міською радою найкращих існуючих практик доступності та відкритості органів місцевого самоврядування в Україні.
Напередодні продовження першої сесії Чернігівської міської ради Коаліція громадських організацій “Прозорі ради” закликає новообраних депутатів, незважаючи на всі політичні протиріччя, неухильно дотримуватися взятих зобов’язань, враховувати вимоги громадськості та законодавства під час підготовки та ухвалення нового до Регламенту Чернігівської міської ради, Положення про постійні депутатські комісії, Регламенту виконавчого комітету.
Довідково: у квітні 2015 року стартував проект “Здійснення адвокасі кампанії з імплементації нового антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування”, який охопив Вінницьку, Запорізьку, Одеську, Чернігівську та Івано-Франківську області. Мета проекту полягає у підвищенні прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування у 5 регіонах України, що призведе до зменшення корупційних ризиків в їх роботі та забезпечить реалізацію права громадян на контроль влади.
Для досягнення мети проекту було створено коаліцію “Прозорі ради”, до якої увійшли представники регіональних громадських організацій. Коаліція є відкритою для вступу не лише для громадських активістів, але й усіх зацікавлених сторін.
Проектом охоплено 40 органів місцевої влади, серед яких 8 в Чернігівській області. (Чернігівська обласна рада, Чернігівська міська рада, Ніжинська міська рада, Прилуцька міська рада, Новгород-Сіверська міська рада, Носовська міська рада, Менська міська рада, Городнянська міська рада) . В Чернігівській області представниками коаліції є Сергій Старченко та Павло Пущенко.

   9-12-2015, 10:07   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.