Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
“НАШ КРАЙ” відповідає всім, хто звинувачує їх у зриві сесійОстаннім часом Інтернетом поширюється неправдива інформація про те, що депутати “НАШОГО КРАЮ” заплановано зривають сесії міськради і намагаються поставити в якусь незрозумілу позицію Владислава Атрошенка, а ще виторговують собі посади та преференції.
Нагадаємо: 25 листопада 2015 року було зареєстровано депутатів Чернігівської міської ради від ПП “Наш край” у тому числі і Олександра Соколова. Команда “НАШОГО КРАЮ” планувала прийти повним складом на першу установчу сесію міськради, яку було заплановано на 2 грудня. Але, напередодні, 1 грудня, міська ТВК майже о 20 годині вечора прийняла абсолютно незаконне та безпрецедентне рішення про скасування реєстрації Олександра Соколова, як депутата міської ради, не маючи на те жодних законних підстав і повноважень!
Це, у свою чергу, позбавило його можливості приступити до роботи. І, взагалі, таке неправомірне рішення ТВК обмежило можливості роботи всієї депутатської групи у міськраді.Своєю відсутністю на сесії Чернігівської міської ради, яка була запланована на 2 грудня, ми показали свою позицію, направлену проти свавілля, яке діється навколо.
Команда “НАШОГО КРАЮ” була вимушена замість роботи в сесійній залі протистояти неправомірним діям ТВК. Саме завдяки командному духу, наполегливості і впевненості у власних силах депутатський склад “НАШОГО КРАЮ” лишився незмінним. Адже ми відстояли свою позицію і змусили ТВК поновити Олександра Соколова у статусі депутата міської ради.
У своєму повному складі команда прибула у міськраду на наступну призначену дату проведення сесії – 4 грудня. Початок якої затягувався. У сесійній залі впродовж тривалого часу можна було побачити тільки представників від “Нашого краю”, у свою чергу депутати від “Солідарності” засідали окремо над узгодженням своїх подальших дій. Ми офіційно заявляємо – представники “Солідарності” домовлялися з представниками інших політичних сил з метою набору необхідної кількості голосів на користь кандидата на посаду секретаря міськради Василя Білогури – депутата від “БПП”.
Порушуючи всі норми законодавства, того ж дня Владислав Атрошенко проголосив себе мером! Він і досі є народним депутатом.
Крім того, Чернігівська міська ТВК на своєму засіданні не прийняла рішення щодо реєстрації останнього Чернігівським міським головою, як того вимагає Закон. Не зважаючи на вимоги законодавства та в супереч рішенню ТВК, її голова Наталія Слісаренко, діючи одноосібно і незаконно, оголосила Владислава Атрошенка міським головою.
Врешті-решт у присутності мінімальної кількості депутатського корпусу новообраної міськради Владислав Атрошенко зачитав текст присяги державного службовця, яка, до речі, вимагає дотримуватися Конституції та законів України.
Пан Атрошенко і “солідарна опозиція” абсолютно не зважають на закон і думку громади, впевнено крокують до своєї мети. Більш того, шляхи досягнення цієї мети пролягають через спроби підкупу або погрози депутатам міської ради “НАШОГО КРАЮ” та інших політичних партій.Отже, ситуація в місті на сьогоднішній день дозволяє робити висновки про незаконне самопроголшення новообраного чернігівського голови!

   8-12-2015, 09:40   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.