Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
У Чернігівській лізі ділових жінок – поповненняЧернігівська ліга (клуб) ділових та професійних жінок поповнилася 14 новими членами. Їх посвячення відбулося під час щорічного вечора у Навчально-методичному центрі профспілок.
Як розповіла його ведуча, член правління, керівник молодіжного відділення Ліги Юлія Заїка, така жіноча бізнес-асоціація є єдиною в Україні. Її засновано 2000 року при обласному осередку Спілки жінок України на базі Центру підтримки жіночого бізнесу. Нині Ліга налічує близько 120 членів, 60 з них – активні, решта – асоційовані, тобто приймають участь в окремих заходах. Обмежень у віці немає: є тут і студентки, і пенсіонерки.
«Головний критерій для відбору членів - аби було бажання щось змінити у місті, аби людина була активною, цілеспрямованою, наполегливою, - підкреслила Ю. Заїка. - У Лізі кожна жінка має змогу самореалізуватися. Спільно організовуючи різнопланові заходи, кожна може знайти те особливе, в чому може себе розкрити».
Мабуть тому тут об`єдналися не лише бізнес-леді, які просувають свої товари та послуги, але й жінки, що є професіоналами у сфері освіти, медицини, культури, фінансів, ЗМІ тощо. Багато хто з них задіяні у навчальних заходах – тренінгах з психології, ораторського мистецтва, ведення бізнесу. Нині в Лізі спостерігається сплеск активності: бурхливу благодійну діяльність розгорнуто в кількох дитячих центрах. Особливу допомогу жіночої бізнес-асоціації відчувають пацієнти дитячого відділення обласного протитуберкульозного диспансера. Її члени долучаються до організації свят «Що може жінка», «Даруємо радість дітям», «Жінка року».
Для багатьох прикладом моральності, професіоналізму, добра є президент Ліги, голова обласного осередку Спілки жінок України, директор підприємства «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій області Ірина Дорожкіна. «Ліга входить до складу міжнародної організації Business Professional Woman (BPW) і ми тепер навчаємось, як працювати в жіночій бізнес-асоціації такого рівня, - зазначила вона у вітальному слові до нових членів. - Я пишаюся з того, що ми створили громадську організацію, де кожна жінка займається тим, чим їй подобається. У нас є клуб ділової жінки. Туди входять медики, педагоги, науковці, майстрині. Тому Ліга – організація несамовито гарних, розумних, мудрих і дуже активних жінок. Вона побудована за принципом: кожна подає свої пропозиції, а ми всі разом втілюємо їх».
Саме посвячення в члени ліги являло собою видовищну церемонію. По одній жінки виходили на сцену, брали червоні свічки і запалювали їх від вогню, переданого І. Дорожкіною. Свічки творчості та таланту, професійності і любові.Відбулося також вручення жовто-блакитних спеціальних брошок, пам`яток Ліги і посвідчень.
14 нових членів презентували свою діяльність, розповіли про те, чим займаються і чого досягли. Як виявилося, серед них є чимало відомих у Чернігові жінок. Зокрема голова профкому «Чернігівської профспілки підприємців» Олена Варнакова, директор Дому Моделей "Defile Models`City", арт-директор креативного творчого об'єднання "Академія Зірок" Янітта Мушинська, завідувач Чернігівського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти ЧНПУ, тренер з креативності, консультант в руслі позитивної психотерапії Марина Коновальчук.
«Хочу долучитися до таких самих, як я, - пояснила О. Варнакова. – Ми давно вже спілкуємося і лише тепер я вирішила оформити членство. Чим більше у нас таких дієвих громадських об`єднань, тим краще для громади».
Кульмінацією вечора стала концертна програма за участю групи «Гелс Бенд», вокалістки шоу-групи «Конфеті» Василіси та юної співачки Анастасії Пупенко.

   18-11-2015, 09:31   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.