Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
В Чернігові обговорили можливі зміни на ринку електричної енергіїЕксперти визначали особливості можливих змін політики уряду в рамках тематики «Реформа ринку електричної енергії». Зустріч відбулася 12 листопада в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі за допомогою відеопорталу YouТube.
Долучилися до відео-конференції учасники з шести міст України: Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави, Харкова і Чернігова, які визначили переваги та підводні камені проекту Закону України «Про ринок електричної енергії».
Представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, експерти та громадськість взяли безпосередню участь в обговоренні особливостей проекту закону.
«Під час круглого столу експерти давали свої зауваження стосовно реформ ринку електричної енергії. Основна мета закону – дати споживачу право вибору. Крім того, громадяни повинні розуміти, як раціонально і правильно використовувати енергію і наскільки важливо створювати передумови розвитку енергоефективних технологій, що в подальшому може вплинути на рівень життя абсолютно кожної людини», – коментує проведений захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець, яка також взяла участь у відео-конференції.
Про відсутність ефективного контролю енергоринку, високу кількість корумпогенних чинників в новому проекті закону та відсутність чіткої поінформованості споживачів в тарифотворенні наголошували представники різних міст. При цьому Роман Ніцович, керівник програм аналітичного центру «DiXi Group», наголосив, що закон має зафіксувати «правила гри» на ринку електричної енергії на 20-25 років, і ми не повинні мати ілюзій з приводу швидкого зниження цін на електроенергію.
«Закон спрямований на захист прав споживачів. Ми намагаємося відійти від монополії на ринку енергетики, щоб споживач сам обирав, у кого купуватиме електроенергію», – додав Олександр Светелік, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

   13-11-2015, 09:57   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.