Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Охоронці Атрошенка та Савенок: конфлікт було «спровоковано»?Конфлікт журналіста «Свободи.ФМ» Владислава Савенка з охоронцями передвиборчого заходу в обласному філармонійному центрі було «спровоковано».
Про це під час прес-конференції парламентаря Юлія Мамчура у прес-центрі «Місцеві вибори-2015. Чернігівщина» заявив кандидат в мери Чернігова, народний депутат Владислав Атрошенко.
За його словами, це була непублічна зустріч з агітаторами, на якій були присутні понад 400 чоловік. Участь журналістів у ній не була запланована. В. Атрошенко наголосив: це його право, передбачити такий (закритий від медіа) «формат».
«За словами тих же охоронців, коли вони сказали, що у Савенка немає акредитації і він не має права бути присутнім на заході, це було ним сприйнято, він пішов до виходу, - розповів здобувач «мерської булави». - Раптом він почав повертатися, щось там знімати і так далі, йому запропонували пройти і саме його був перший удар чи намір ударити. Але я не можу це перевірити, хай це слідство встановлює. Мені важливо, що ніхто там не постраждав фізично».
В. Атрошенко висловив жаль з приводу того, «що сталася некоректна ситуація». Минулої неділі він зателефонував нашому колезі і «вибачився за ті дії, які, можливо, були завдані проти нього охоронцями». Особисто у журналіста просив пробачення і начальник служби безпеки.
«Пан Владислав чітко сказав, що буде планово лягати у лікарню і це не пов’язано ніяким чином з цим інцидентом, - повідомив кандидат у мери. - Савенок сказав, що не має до мене претензій тому, що чітко усвідомлює, що я не давав на це ніяких команд. Він прийняв ці вибачення. Я в нього запитав, чи він зазнав будь-яких фізичних ушкоджень і яка допомога потрібна. Савенок відповів, що не зазнав фізичних ушкоджень і з цього приводу претензій не має. Але разом з тим, він хотів, аби міліція розслідувала цей факт. Наскільки мені відомо, на сьогодні відкрито провадження, де допитано всіх учасників, а пан Савенок може бути свідком».
Тим не менше, В. Атрошенко вважає, що охоронці, у будь-якому разі, не праві, а журналіст завжди правий. І, нібито, навіть «особисто дуже сварив» їх за те, що вчиняли будь-які дії щодо «акули пера». «Позиція охоронців така: вони не завдавали фізичних ніяких дій щодо Савенка, ні ударів, ні викручування рук, - переповів цю версію народний депутат. - І друге: на їхню думку, ця ситуація була спровокована. Але я думаю, що журналіст завжди правий і будь-яких подібних ситуацій треба уникати, не допускати».
В. Атрошенко наголосив: під час нинішньої виборчої кампанії можна навести багато інших прикладів, коли конфлікти штучно провокуються. Він також висловив прохання до журналістської спільноти - об’єктивно дивитися не на «картинку», а на підтекст, обставини, що передували інцидентам. «Я, як учасник виборчого процесу, буду всіляко сприяти захисту журналістів і ніяких думок не маю про утиски», - пообіцяв кандидат у мери.

   10-11-2015, 10:08   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.