Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Соколов та Атрошенко лідирують на виборах мера у Новозаводському районі ЧерніговаСьогодні після обіду Новозаводська районна у Чернігові виборча комісія завершила підрахунок голосів та встановила результати голосування на виборах чернігівського міського голови.
Як свідчить підсумковий протокол, лідером, як і в Деснянському районі, є чинний мер міста Олександр Соколов.
Усього у голосуванні в Новозаводському районі взяло участь 36796 виборців. Недійсними визнано 1094 бюлетені. Результати волевиявлення дуже схожі з тими, які зафіксовані у Деснянському районі. Насамперед, тому, що до першої п’ятірки увійшли ті самі кандидати: Олександр Соколов (12039 голосів), Владислав Атрошенко (9578), Микола Миргородський (3983), Володимир Зуб (3841) та Ігор Андрійченко (1377). Відмінність лише у розподілі місць – Микола Миргородський тут помінявся позицією з Володимиром Зубом, піднявшись з четвертої сходинки на третю.
Цікаво те, що наступні 4 кандидати теж ті самі, хоча і йдуть в іншій послідовності – Олег Купрієнко, Андрій Міщенко, Роман Семешко, Світлана Живенко. Подібна тенденція може свідчити про майже однаковий рівень довіри до кандидатів у мери у всіх чернігівців, незалежно від того, в якій частині міста вони мешкають.
Решта здобувачів «мерської булави» отримала менше 500 голосів.
На жаль, у підсумковому протоколі немає даних про голосування у відсотках. Однак, для того, хто вміє рахувати, неважко помітити ще одну тенденцію – пропорції розподілу довіри виборців зберігаються, якщо порівняти Новозаводський із Деснянським районом. Різниця у окремих кандидатів становить 1-4%. Наприклад, у Олександра Соколова дещо менше підтримка виборців-новозаводчан, а у Владислава Атрошенка дещо більша, але у тих самих межах.
Очікується, що 29 жовтня підсумкові протоколи з обох частин міста надійдуть до Чернігівської міської виборчої комісії, де вже буде остаточно встановлено результати голосування на виборах мера. Проте, і нині можна впевнено сказати, що до другого туру вийдуть Олександр Соколов та Владислав Атрошенко.
Детальніше про розподіл голосів на «мерських» виборах у Новозаводському районі – у копії протоколу, фото якої вміщено нижче.

   29-10-2015, 10:15   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.