Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
«ЧЕЗАРА» отримала «негативний» кредитний рейтинг1 жовтня 2015 «Українське кредитно-рейтингове агентство» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Публічного акціонерного товариства «ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЗАВОД РАДІОПРИЛАДІВ» на рівні «uaВВВ».
Прогноз рейтингу змінено зі «стабільного» на «негативний», що обумовлено наявністю податкового боргу, а також неврегульованою ситуацією за взаємними зобов'язаннями з одним з кредиторів.
Для оновлення кредитного рейтингу використовувалася фінансова звітність компанії за І півріччя 2015 року, а також внутрішня інформація, надана у ході рейтингового процесу.
ПАТ «ЧЕЗАРА» працює на ринку з 1967 року і орієнтоване на виробництво продукції спеціального призначення для військової та космічної техніки, апаратури зв'язку, промислового устаткування, а також товарів широкого вжитку. Станом на 01.07.2015 р акції ПАТ «ЧЕЗАРА» розподілені між 8,3 тис. акціонерів, основними з яких є Держава в особі ФДМУ (25% статутного фонду), кіпрська компанія Diwald Limited (18,09%), фізична особа Іванов С. Л. (18,42%), а також КУА «ІНВЕСТІУМ» через пайовий венчурний недиверсифікований закритий інвестиційний фонд «ІНВЕСТІУМ» (15,09% акцій).
Основний обсяг доходів ПАТ «ЧЕЗАРА» отримує від реалізації виробничо-технологічної продукції спеціального призначення.
Слід зазначити, що активізація військових дій призвела до збільшення кількості замовлень на послуги компанії з переобладнання військової техніки. У той же час, можливість реалізації за кордон продукції для космічної галузі в аналізованому періоді була обмежена.
За підсумками січня-червня 2015 обсяг валового прибутку ПАТ «ЧЕЗАРА» склав 20,3 млн. грн. (проти 28,3 млн. грн. за підсумками І півріччя 2014 роки); обсяг операційного і чистого прибутку - 9980000. грн. і 8420000. грн. відповідно.
На підсумковий результат діяльності Компанії ключове вплив надавав зростання собівартості при одночасному скороченні доходів від основної діяльності.
Рівень рейтингу підтримується наявністю пакету замовлень і тісних ділових зв'язків з великими вітчизняними та іноземними підприємствами, наявністю власної виробничої бази дозволяє випускати широкий спектр специфічної продукції на низько-конкурентному ринку, а також помірним рівнем боргового навантаження.
Рівень рейтингу обмежується неврегульованою ситуацією за взаємними зобов'язаннями з одним із кредиторів, а також наявністю податкового боргу, що призвело до виникнення податкової застави на майно.
Крім того, тиск на рівень кредитного рейтингу надають висока залежність від основних контрагентів (споживачів послуг і постачальників) і державного регулювання, а також звуження ринку збуту внаслідок введення обмежень на постачання продукції військового та подвійного призначення в РФ.
При цьому агентство зазначає складну економічну ситуацію в країні і продовження військового конфлікту в окремих регіонах, що негативно впливає на потенціал зростання і платоспроможність економічних суб'єктів.
Негативний прогноз вказує на можливість зниження рейтингу протягом року при збереженні негативних тенденцій і реалізації поточних ризиків.

   6-10-2015, 10:02   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.