Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Бари Чернігова економлять на оренді, бо по документах є дитячими кафеУ Чернігові ресторатори мінімізують орендну плату за комунальне майно, оскільки винаймають приміщення під дитяче кафе. Про це пише Ольга Кунтиш на сайті «Бюро аналізу політики».
Йдеться про будівлю у Чернігові на проспекті Миру,20. Тут знаходяться заклади громадського харчування, які орендують приміщення у КП «Діловий центр» Чернігіівської облради.
Орендарі сплачують невелику орендну плату, як за розміщення дитячих кафе та буфетів (без реалізації горілчаних виробів) за ставкою 8%. В той час як до деяких закладів мала б застосовуватись ставка по оренді не нижче 20%.
Договори оренди укладено довгострокові: з «Chicken HUT» (ТОВ «Р.І.А.А») на 10 років (до 2020 р.), «Паб Фальварек» (ПП «РІІА») – 15 років (до 2025 р.), «Океан» (ТОВ «Карат-2000» ) – 7 років (до 2019 р.). У свою чергу орендарі укладають договори суборенди, які дозволяють продаж алкогольних напоїв.
За словами директора КП «Діловий центр» правила оренди порушують, зокрема, у «Пабі Фальварек» ПП «РІІА». Частина приміщення, де здійснювався продаж алкогольних напоїв передана в суборенду ТОВ «Річмонд Клаб» за підвищеною відсотковою ставкою – 20% (сьогодні договір втратив силу), але дві кімнати ресторатори пабу до цього часу позиціонують як дитяче кафе-морозиво (за ставкою 8%). Одна з них – VIP-кімната, друга – більярдна зала зі столами. КП «Діловий центр» вимагав повісити таблички на дверях, які забороняють розпивати алкогольні напої у згаданих кімнатах, і використовувати їх виключно під дитяче кафе. Але власники закладу вимог не виконали.
У «Пабі Фальварек» журналістам повідомили, що «з дітьми до пабу іноді приходять, але це не дитячий заклад, спеціальних дитячих кімнат тут немає». Дізнавшись про мету журналістського візиту керівник закладу Людмила Сотник закрилася в кімнаті і передала через бармена, що відсутня.
Інший орендар ТОВ «Карат-2000» («Океан») – передало в суборенду частину приміщення ТОВ «Вал-Продсервіс». Термін дії договору суборенди закінчився 7 травня 2015 року. КП «Діловий центр» не погодив зміни до договору, бо вважав, що орендатор має сплачувати більшу відсоткову ставку за користування приміщенням. Суборендар «Вал-Продсервіс» поскаржився на дії КП до суду і в червні цього року виграв позов. Апеляцію КП «Діловий центр» подавати не став, посилаючись на безперспективність справи.
У фаст-фуді «Chicken HUT» продають пиво, яке з 1 липня цього року віднесено до алкогольних напоїв. Власники закладу пообіцяли виокремити зону для споживання пива площею 54 кв.м. і сплачувати за неї більшу орендну плату.
Від «Наших грошей»:
«Паб Фальварек» через ПП «РІІА» володіють Ігор Кравченко, Олеся Чубко і Катерина Розанова. Фірмою «Річмонд Клаб» володіють Дмитро Кравченко і Володимир Погуляй.
Заклад «Океан» через фірму «Карат-2000» належить Валентині Терещенко-Малашта і Лесі Філіповій. Власниками компанії «Вал-Продсервіс» є Олександр Кладько і Валентина Терещенко-Малашта.

   30-09-2015, 09:19   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.