Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Як Білогура Бея умовляв діяти на користь Атрошенка. Проти Соколова і ДубіляЦими фотографіями зі «Свободою.ФМ» поділився один із чернігівських журналістів. Місце дії сесія Чернігівської міської ради 28 серпня 2015 року. Перерва, 12:28. Майже всі вишли із зали.
Під стінкою стали і говорять дві людини. Нічого особливо. Можна ж людям поговорити в обідню перерву? Звичайно можна! Але це дуже знакова розмова.
Із дозованого досьє «Свободи.ФМ»
Зліва - Василь Білогура. Він - депутат Чернігівської міськради, права рука народного депутата Владислава Атрошенка, ліва рука голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча. В адміністрації він займає посаду заступника керівника апарату облдержадміністрації, до обов’язків якого відносяться, крім усього офіційно прописаного, контроль за проведенням виборів.
Справа – Олександр Бей. Легендарна особистість! Брав участь чи не у всіх виборах мера Чернігова. Останні кілька років Бей, разом із широковідомим крикуном Андрієм Глабою, спеціалізується на продукуванні усної і письмової «правди-матки» про нардепа Валеря Дубіля, а також мера Олександра Соколова, начальника «Чернігівводоканалу» Олександра Шкіня, заступника мера з житлово-комунальних питань Володимира Кривенка та новоспеченого кавалера пластмасового відра на голові Геннадія Луценка.
Бей може все! Разом з Глабою вони можуть подолати навіть того, кого не здолає ніхто – хитрого богатиря Вадима Антошина. До речі, в яких військово-спортивних таборах Антошин готується до місцевих виборів?
Компашка Бей-Глаба Може тролити Сергія Березенка, і може його не тролити. Бей може наступати на голову облради Миколу Звєрєва. Може виступати проти нового начальника міліції Антона Шевцова. А може і не виступати, поки є одним із допитуваних по справі, яку контролює Шевцов з приводу заворушень перед сесією міськради 28 травня 2015 року.
Як видно з послужного списку Олександра Бея, для нього в політиці нема нічого недосяжного! Рівних йому в чорному піарі в Чернігові нема!
А тепер можете здогадатися: про що міг Василь Білогура говорити з Олександром Беєм?
Можливий варіант бесіди:
Білогура: - Саша, я знаю, що краще тебе ніхто не зможе утопити в багні мерську команду Саши-птиці і заодно нашого з тобою найзапеклішого ворога нардепа Валєрку-амвросієвського з його прилуцькою шоблою…
Бей (задоволено посміхається і дивиться на вуста Білогури, згадує приказку «Устами младенца глаголит истина» ).
Білогура: - Я тебе не міг покликати в державну адміністрацію, бо туди ходиш на сам, а тільки на чолі загону бронебійних бабусь. А тебе викликати, значить псувати репутацію собі і державній владі. Та й телефонні розмови можуть прослуховуватися. А так - ніхто не чує і можна домовитися.
Бей: (приємно усвідомлює, що з ним рахуються, як з генієм чорного піару, володарем перевізної клітки мера-корупціонера, мегатонн невикористаного лайна критики і компромату, а також одного з винахідників надпотужного зливного бачка).
Білогура: -Добре, Сашко, мені треба, щоб ви лили 2 місяці лайно, включаючи ніч на 25 жовтня, на Сашу-птицю і Валєру-амвросієвського. Оплата 10 тисяч зелених тобі, Глабі і вашому мозковому центру…
Бей: -Кожному?!
Білогура: - Ммм … Так , кожному.
Бей: - Вася! Зачекай! А кримінальні справу по нас хто закриє? Ви ж обіцяли закрити! Ми чиє завдання виконували!? Нам хто сказав прибрати Сашу-птицю прибрати з посади!? А Шевцов досі не закриває справу! Я свою голову підставляти не хочу! Раптом що, я розколюсь і скажу чиє замовлення це було!
Білогура: -Спокій, Сашко, тільки спокій! Сталися непорозуміння. Ми не маємо впливу на Шевцова. Його закинули до нас «зверху», він все зробить, як наказав Перший і його приберуть одразу після виборів.
Бей: - Е ні, Вася! Я не згоден. Мені, Глабі і нашій команді треба гарантії безпеки на час виборів. Щоб нас, коли будемо виконувати операцію «чорнуха», аби не пов’язали знов! Ми настоюємо, щоб закрили кримінальну справу і більше не копали під нас!
І до того ж, Василю. Ви повинні на себе взяти витрати по випуску «лайномета», виготовлення, друк, розповсюдження в особливо небезпечних умовах + бонус за ризик.
До речі, ви нам так і не виплатили бонуси за ризик в акції 28 травня в мерії! Коли віддасте?
Білогура: -Ммммм… Так мені треба порадитися з босами.
Бей: -А коли ми зустрінемося наступного разу?
Білогура: -На «рибалке у чорних камней»!
Бей: -Так там же не клює!
Білогура: -Я «гарантирую такой клёв, шо забудешь обо всём на свете».
Насправді, про що говорили Білогура і Бей –
не знає ніхто. Може вони просто перекинулися кількому словами про риболовлю, а мо й про політику. Не беруся стверджувати – бо по губах на фотографіях читати не умію. Фотограф же, який надав ці знімки, нічого не почув. А сесійний зал міської ради багато чув розмов, але всі їх він приховує.
А ваш варіант: Про що говорили представник міської і державної обласної влади Білогура і активний виборчий боєць Бей?

   31-08-2015, 09:37   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.