Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Про жаб’ячі понти Блауша, надуті щоки Кодоли і облом Атрошенка та Дубіля на КордівціОстання літня сесія Чернігівської міської ради показала неспроможність команд молодих політиків думати головою, а не ж…абою і прораховувати наперед зусилля у відстоюванні поки ще зеленої Кордівки.

Похвалити можна тільки громадські організації та окремих громадських лідерів, з яких виділявся Олександр Гашпар.
Чим? Скрупульозним підходом до критики правових рішень міськради. Він сам міг позмагатися з Соколовим.
Молодший Сашко (Гашпар) у Facebook повісив результати голосування по Кордівці - скрин з прямої трансляції «Свобода.ФМ.» . На трансляції і скринах ясно видно, що ніхто з мерської команди не заважав командам Дубіля - «Батьківщина», Атрошенка – «Рідне місто» ухвалювати рішення «Про відмову в поновленні договорів оренди земельних ділянок». Не вистачило голосів. 25 і хоч ти лусни.
Чому не вистачило!?

За два дні перед сесію наввипередки радикальний Блауш грався в шоу напроти початку скандальної забудови на Кордівці. Поставив пам’ятник «жлобству»! На сесії вручив камінну жабу Сашку старшому (Соколову) і після таких великих понтів та «оригінальності» змився. Мовляв, усе зробив.
Паташеня гнізда Ляшкового, мабуть, думав, що всі злякаються шибениці шибеника і понтів та проголосують рішення «Про відмову в поновленні договорів оренди земельних ділянок».

Наївний хуліган має знати, що ухвалити рішення - не паркани ногами бити на Кордівці та журналістів-«сєпарів» катувати перед прес-конференцією. Тут головою думати треба. (До речі, більшість відео, де показувалась роль Блауша у бійні на прес-конференції 21 липня 2015 року зачищена в Інтернеті).
Нардеп Олександр Кодола також піарився на Кордівці за 2 дні до сесії – закликав наметів наставити по периметру будови. Щоки надував. Такий солідний. Ну і результат?
Хто злякався надутих щік Сашка-пташеняти (Кодоли)? Хіба що депутат райради, він же помічник на громадських засадах Андрій Тертілов, якому довелося читати «послання» нардепа Ніжинського, Носівського і Варвинського. Можна додати до титулів ще частини Ічнянського.
Хто ж голосував за збереження Кордівки у міській раді? Очевидне і неймовірне – смертельні вороги! Вони, здається, ладні задушити один одного в ненависті в усіх інших питаннях - «Батьківщина» Дубіля і «Рідне місто» Атрошенка та ще кілька позеленілих під вибори депутатів.
Вони, мабуть, гроші краще рахують, ніж можуть порахувати скільки їм треба голосів для порятунку Кордівки. Уже Ялівщину «врятували». Потім – «спасли» дерева біля Стрижня поруч з мостом на проспекті Перемоги. Там Пузан поставив пузаті будинки і річку відкинув до іншого берега, щоб не смерділа.
Спостерігаєш за Кордівськими партійним-клановими забавами в Інтернеті під час прямих трансляцій і проходиш до висновку: партійна виборча система в Україні згнила і розклалася разом зі своїми вождями.

Тільки громада висуває лідерів. Партійні боси призначають своїх прикажчиків у місцеві партрозсадники за ознаками не розуму і умінням організовувати, а рабської відданості. Принаймні в Чернігові це присутнє у переважній більшості.
Чи виграв старший Сашко, який Соколов? Тимчасово так. Але ця перемога може бути короткочасною. Хоча вона нагадала меру-Сашку військову мудрість: воюють не числом, а умінням.

Він теоретично ще може зробити так, що уже поділені мером-Атрошенком посади в мерії залишаться мріями. А амбіції Дубіля, який, по-суті, виграв вибори за кількістю депутатів у міськраду у 2010-му році, а потім злив свою перемогу, так і залишаться амбіціями.
Але меру-Соколову треба багатоходівка, бо 2-турові вибори роблять його шанси мізенними.
А що чернігівці? Та, окрім громади екологів-активістів, мешканцям міста начхати на Кордівку. Як було начхати у помаранчеві часи, коли спритні бізнесмени з Києва з допомогою чернігівських намітили «наварити» на будівництві нового житла без знесення будинків. Саме вони тоді у 2006-2007 почали розробляти Кордівку.

Цей зелений куточок на Савчука вижив тільки тому , що там непролазні хащі і незручно у джунглі носити сміття та відпочивати там.
Чернігівський народець уже завалив сміттям і пластиком все-все перед Десною, де можна відпочити і насмітити, і за нею, за пішохідним мостом.
На гори сміття, які утворилися там, за Десною, новий мер буде влаштовувати туристичні маршрути, щоб показати усім в України і не Україні сущим, як можна запаскудити одну з найчистіших річок країни і довкілля.
А ми продовжуємо у міськраді жаб дарувати, щоки надувати і амбіціями мірятися, у кого більша.

   29-08-2015, 10:02   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.