Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: События Чернигова    Автор: Joker   
Викладачів-теоретиків навчали практики – семінар від військовихПрактичний семінар із військової підготовки з викладачами предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх закладів міста та Чернігівського району відбувся на базі школи-ліцею №22.
Організаторами заходу виступили Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат та управління освіти міської ради.
Інструктори на навчальних місцях, спираючись на власний бойовий досвід, провели з учасниками заходу заняття з тактичної, вогневої та інженерної підготовки, надали практичні настанови щодо надання першої медичної допомоги пораненому в бою та здійснення його евакуації.
За словами тимчасово виконуючого обов’язки Чернігівського міського військового комісара підполковника Сергія Москальця сьогодні актуальною потребою є модернізація військово-патріотичного виховання та підвищення навчально-методичної підготовки вчителів «Захисту Вітчизни».
– Зважаючи на складну військово-політичну ситуацію в країні, покращення військової підготовки старшокласників середніх навчальних закладів стало нагальною потребою. Молодь повинна здобувати знання з військової справи, опановувати навички і вміння та бути готовою стати на захист своєї Батьківщини, – зазначив офіцер.

   7-11-2014, 12:13   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.