Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: Yana   
В суботники квітня Чернігову обіцяють генеральну читску від сміття.День довкілля відбудеться вже 12 квітня.В загальноміському суботнику прийматимуть участь представники підприємств, установ, організацій, партійних осередків та всі охочі мешканці.

Цю новину оголосив заступник міського голови Володимир Кривенко під час наради з питань проведення місячника благоустрою та дня довкілля в м. Чернігові.
Від сміття прибиратимуть усе місто: починаючи від дворів, вулиць та тротуарів і закінчуючи територіями підприємств. Під особливим прицілом місця для відпочинку: паркові зони, набережні, зокрема берегові лінії Стрижня та Десни.

На сам перед Володимир Кривенко звернув увагу і на якість прибирання околиць міста. Він зазначив, що центральну частину Чернігова прибирають загалом непогано, а ось до вулиць Кільцевої, Ушинського, Ціолковського, залізничних колій або району ЗАЗу не завжди доходять руки. «А це фактично в’їзд до міста, і дуже соромно, коли гості, які прибувають до Чернігова, бачать його брудним та неохайним», — зазначив заступник міського голови.

Міська влада дуже сподівається на простих жителів й підприємців чернігівців.Вони зможуть очистити місця де працюють і живуть.

Відділ благоустрою управління ЖКГ міської ради приймає заявки на участь у дні довкілля за телефоном 4-32-56.

   31-03-2014, 13:02   Просмотров: 442    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.