Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: vadimklose   
«Наслідки» вигулювання собак на туристичних доріжках.17 грудня о 12.00 в приміщенні Колегіуму(на Валу)відбудеться прес-конференція про вигул собак в історичній частині міста — на Валу.
Чернігів — одне з найдавніших міст України.
Щороку тисячі туристів відвідують наше місто, щоб ознайомитися із шедеврами архітектури стародавнього Дитинця.
Розглядається питання про включення давньоруських споруд міста до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відповідно, у 2012 році обговорювалися заходи щодо підготовки об’єктів для огляду їх міжнародними експертами ЮНЕСКО (до речі, у практиці роботи експертів є ознайомлення з пам’ятками та благоустроєм території без повідомлення про їх приїзд).
На жаль, не завжди бачимо територію Дитинця доглянутою. Ще раніше адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» наголошувала на питаннях ремонту дерев’яних сходів, ліхтарів, заборони вїзду на територію Валу, нічного освітлення.
Ще одна з проблем — це вигул домашніх тварин в історичній частині міста. Особливо, вона проявляється взимку, коли бачимо «наслідки» вигулювання собак на туристичних доріжках.
Хоча, відповідно до «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» в місцях масового відпочинку людей забороняється вигул тварин. Згадане рішення прийняте депутатами міської ради 31 серпня 2006 року (внесені зміни 29 липня 2011 року). У правилах благоустрою також передбачено, що «на території зелених насаджень забороняється: випускати та вигулювати тварин у не відведених для цього місцях…», «Громадяни - власники тварин зобов’язані: вигулювати тварин тільки на повідку та в наморднику, крім декоративних порід, уникати при цьому місць масового скупчення людей, особливо дітей».
Таким чином, вигулювати собак в історичному центрі міста, місці перебування туристів — на Валу заборонено. Адміністрація та працівники Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» 14 грудня 2012 року розпочали відповідну роз’яснювальну акцію із власниками тварин.

Источник:  http://svoboda.fm

   17-12-2012, 10:56   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.