Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: vadimklose   
Рада земляцтв України в Росії вітає область з 80-річчямВельмишановний Володимир Миколайович!

Дорогі земляки-чернігівці!

Від імені всіх москвичів - вихідців із Чернігово-Сіверщини, а також представників інших національностей, які жили, вчилися, працювали в області, мають родинні зв'язки там, люблять Чернігівщину, сприяють її розвитку і процвітанню, сердечно вітаємо рідну область з 80-річчям від дня заснування.

Чернігів - одне з найдавніших міст Європи. Сьогодні Чернігів - це 13 пам'яток архітектури державного значення, 32 пам'ятки місцевого значення, 32 пам'ятки історії монументального мистецтва, 36 пам'яток археології, найдавніша церква східної Європи - Спаський Собор і багато - багато іншого.

Ми знаємо це, ми пам'ятаємо про це і ми пишаємося своїм рідним містом.

Стародавня чернігівська земля, з якою пов'язані глибокі історичні корені всієї слов'янської культури, сьогодні - самобутній край, заради розвитку та процвітання якого об'єднують свої зусилля не тільки жителі області, але і земляки, які проживають за її межами. І куди б не закинула доля вихідців із славного поліського краю, ми завжди пам'ятаємо і будемо пам'ятати наше коріння і будемо шанувати свою малу батьківщину.

Протягом останніх років земляки з Чернігівщини стали ініціаторами багатьох добрих справ в сфері економіки, культури, науки, освіти, гуманітарного співробітництва.

Далеко за межами Москви, Києва і Чернігова відомі імена наших сучасників - знатних земляків. Це - Цимбаліст Юрій Іванович - член Спілки письменників Росії, син Героя Радянського Союзу Івана Цимбаліста, ім'ям якого названа вулиця в Чернігові, Остапенко Олег Миколайович - заступник Міністра оборони Російської Федерації, генерал-полковник, колишній командувач Військами повітряно-космічної оборони Росії, родом із села Покошичи Коропського району, Лебедєв Сергій Миколайович - генерал армії, Голова Постійного Комітету - Виконавчий Секретар СНД, Мироненко Віктор Іванович - заступник директора Інституту Європи РАН, відомий в Москві дослідник історії російсько-українських відносин та історії України, Перший секретар ЦК ВЛКСМ у 1985 - 1990рр., Носачевский Сергій Леонідович - перший заступник Голови Правління ВАТ «Технопромімпорт», один із засновників Чернігівського земляцтва в Москві, Муравйов Віктор Костянтинович - генерал-лейтенант у відставці, Коптєв Юрій Вікторович - Почесний громадянин м. Прилуки, меценат, генеральний директор групи компаній «Строймонтаж», Бахмут Віталій Іванович - доктор технічних наук, професор, академік, Заслужений енергетик Росії, Почесний громадянин Любеча, Мартиненко Олександр Володимирович - начальник відділу Департаменту високих технологій та оборонної промисловості Уряду Російської Федерації, Дудко Тарас Миколайович - керівник Всеросійського наркологічного центру, громадський діяч, онук великого О.П.Довженка, Малишева Тетяна Миколаївна - поетеса, директор кращої в Західному адміністративному окрузі м. Москви школи № 1941, Заварзін Олександр Костянтинович - директор Департаменту Виконкому СНД, перший секретар Чернігівського міськкому комсомолу в 1972-1976 рр.., Авраменко Іван Олексійович - генеральний директор фірми «Ротакс» і багато інших.

Чернігівське земляцтво в Москві є своєрідним містком дружби між Чернігівщиною та столицею Російської Федерації, який сприяє збереженню та розвитку традицій, історико-культурної спадщини наших країн.

На зміцнення співпраці між Росією і Україною, Чернігівської області з Москвою, Московською областю та іншими регіонами Російської Федерації націлена і підписана 21 вересня 2012р. в Чернігові Угоду про співробітництво Чернігівської обласної адміністрації, Чернігівської обласної Ради, Ради земляцтв України в Москві і Чернігівського земляцтва в Москві на 2012 -2013 р.р.

Найкращі наміри до такої співпраці були красномовно підтверджені і на зустрічі Керівників Ради земляцтв із Главою Чернігівської обласної державної адміністрації В.Н.Хоменко, з керівниками Брянської та Гомельської областей, а також з Патріархом Московським і Всієї Русі Кирилом біля Монумента Дружби на кордоні трьох братніх країн у с. Сеньковка Городнянського району Чернігівської області, який став символом дружби і взаєморозуміння братніх народів.

Ми сповнені сил і енергії працювати в ім'я процвітання рідного краю і бажаємо всім трудівникам Чернігівщини міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та успіхів на благо подальшого розвитку Чернігово-Сіверського краю.

З глибокою пошаною, повагою, любов'ю та надією на продовження плідної співпраці,

Лях Микола Іванович, голова Ради земляцтв України в Москві, дійсний державний радник

Російської Федерації I класу, доктор політичних наук, секретар Чернігівського обкому комсомолу в 1973-1977гг.

Яроцький Федір Григорович, голова Правління Чернігівського земляцтва в Москві

Источник:  http://svoboda.fm/

   30-11-2012, 11:46   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.