Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: vadimklose   
З тату вінчають, а психічно хворих - ніУ багатьох людей татуювання - це стиль життя.

Одні виражаються через татуювання як особистість, іншим просто подобається, тому що це красиво. Чи можна вінчатися з татуюванням? Кажуть, це гріх.

- Татуювання до вінчання ніякого відношення не має, - спростовує чутки протоієрей Володимир Козак, священик Чернігівського Троїцького собору. - Не можна вінчатися не хрещеним людям, також іновірцям. Людину, у якої є великі психологічні відхилення, сміливо можна не вінчати. Для батюшки, який повінчає таких людей, великий гріх. Одностатеве вінчання - це содомський гріх. Обряд вінчання не проводиться в церковні пости. Також в році є 11 свят, в які заборонено вінчання.

- Коли можна вінчатися?

- Як правило, найбільше вінчань в неділю. Але ще можна вінчатися в середу

і в п'ятницю.

Багато людей не розуміють, що таке вінчання. Молоді приходять до церкви, не роздумуючи, стають під вінець. А через кілька років забувають про все і розлучаються. Роблять насмішку над церквою, - каже панотець. - Які б не були випробування, потрібно все перетерпіти разом. Подружжя розділити може тільки смерть.

- Чи можна повінчатися вдруге?

- Таїнство вінчання здійснює священик, а розірвання шлюбу робить правлячий архієрей. Також є другий шлюб. Проходить другошлюбние вінчання (інший чин). Буває й третій, але тільки з дозволу правлячого архієрея.

Источник:  http://svoboda.fm/

   5-10-2012, 11:41   Просмотров: 704    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.