Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: vadimklose   
Наша міліція випустила книгуУ приміщенні чернігівського районного відділу внутрішніх справ відбулася презентація книги «Через роки та відстані», написаної міліцейським колективом та ветеранами органів внутрішніх справ, які стояли біля витоків становлення підрозділу.

Про це повідомляє сайт чернігівської міліції КОП.

На святкові заходи прийшли працівники чернігівського райвідділу, журналісти, пенсіонери, творчий колектив, який приклав значних зусиль до написання твору про історію, роботу і розвиток міліції Чернігівського району.

Відкрив урочисте зібрання начальник чернігівського райвідділу міліції Сергій Бондар, він висвітлив хід творчого процесу написання книги, збір матеріалів, опрацювання архівів та спілкування з ветеранами.

Сергій Віталійович підкреслив, що метою написання книги був не сухий хронологічний виклад фактів і подій, а показ міліціонера, як носія історичних традицій захисту рідної землі від криміналу, змалювання образу правоохоронця - сина Чернігівщини, готового покласти душу й тіло на олтар законності.

Підполковник Сергій Бондар зауважив, що книга мала на меті висвітлити ті моменти міліцейської роботи, які як правило залишаються за кадром, але варті уваги громадськості. Зокрема, в книзі тонко показані людські якості міліціонера, патріотизм, мужність і співчуття до тих, хто помилився в цьому житті, але готовий стати на шлях виправлення.

Як і годиться, одним з перших читачів нової книги став начальник Управління МВС України в чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він з цікавістю ознайомився з книгою від першої до останньої сторінки, головний міліціонер області високо оцінив творчий доробок редакційної колегії на чолі з начальником райвідділу Сергієм Бондарем. Олександр Михайлик віддав належне вкладеній у дослідження титанічній праці та висловив упевненість, що книга зацікавить не тільки міліціонерів, які несуть службу в лавах чернігівського райвідділу, а й представників інших територіальних підрозділів, студентську молодь, краєзнавців.

У залі були присутні колишні начальники райвідділу, відділів і служб, а також молоді співробітники, гості. Багато ветеранів упізнали в оповіданнях себе і своїх товаришів, їм було приємно згадати часи своєї молодості в райвідділі. Зовсім нещодавно в області побачила світ книга «Міліція Чернігівщини», там теж був розділ про чернігівський райвідділ, але не в тому об'ємі, як цього хотілося б.

Тому працівники райвідділу спільно з ветеранами вирішили опрацювати архіви, записати спогади пенсіонерів і розширити оповідь про свій підрозділ. У книгу вкладено не тільки маса роботи, а й серце тих, хто її писав. Сергій Віталійович Бондар, як керівник і координатор проекту, звернувся до джерел, до історії, без якої не буде майбутнього. Великий плюс, що у збиранні матеріалів брали участь і молоді співробітники, які тільки-но прийшли на службу.

Ця книга нині дуже цінна і своєчасна, молоді міліціонери, як і цивільна молодь, яка прочитає цей твір, побачить образи справжніх чоловіків, синів рідної землі, що стояли на сторожі Закону, боролися за справедливість, захищали правду.

Співавтори книги у своїх виступах підкреслили, що в нинішні непрості часи вкрай важливо аби молоді міліціонери могли прочитати, з якими труднощами стикалися їх діди у післявоєнні часи, як знаходили час і для роботи, і для навчання, і для занять громадською діяльністю. Вони висловили впевненість, що праця не загубиться на полицях, а стане популярною настільною книгою кожного співробітника. Книга вдало презентує міліціонера не тільки як озброєного представника виконавчої влади, а і як творчу особистість зі складним внутрішнім світом та переживаннями. Читачі найдуть у книзі не тільки невідомі факти з історії міліції, а й масу цікавих розповідей.

Невдовзі кожен міськрайвідділ та підрозділ УМВС отримає примірники книги, аби працівники, ветерани та всі бажаючі змогли ознайомитися з цим виданням.

Источник:  http://svoboda.fm/

   3-09-2012, 11:24   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.