Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: vadimklose   
Ігнор «Зеленої сцени». Поети в прольоті?Перший літературно-музичний фестиваль «Пози поезій» відбудеться 25 серпня о 16.00 за пішохідним мостом. Організатор – Чернігівська літературна студія.

Пропонуємо інтерв’ю з Андрієм Тітком. Він відповідає за творчу частину фестивалю. А поза тим Андрій - молодий поет. Переможець літературного конкурсу у газеті «Слово Чернігівщини». Його поезія - суміш почуттів, чоловічого розуміння жінок та моментів власного життя.

- Чому літературний фестиваль саме зараз та як виникла ідея його проведення?

Після цьогорічного фестивалю «Гоголівка» нам закидали, що Чернігів має багато талановитих молодих поетів і письменників. Але власного літературного фестивалю жодного разу не проводили. Тоді й почали планувати. Ідеї проведення були і раніше, як тільки майже три роки тому ми починали проводити літературні вечори.

- На початку червня на «Зеленій сцені» виступали поети. Чому жоден з представників літстудії не зачитав там власну творчість?

Тоді темою вечора була творчість переможців літературного фестивалю «Молоде вино». На прес-конференції до початку проекту «Зелена сцена» організатор сказала, що вечір чернігівських поетів буде. За місяць «Зелена сцена» закінчиться. А в переліку заходів вечору поезії нема. Ми надсилали пропозиції організаторам. Але відповіді так і не почули.

- То літературний фестиваль – це своєрідна «помста» «Зеленій сцені»?

В жодному разі. Як каже моя подруга Тетяна Скрипкіна: «Нема – зроби». От і вирішили провести літературний фестиваль.

- Що буде на фестивалі окрім поезії?

Передбачено три напрямки програми. Поезія за секціями. Проза. І музика. Ми вільні від форматів і забобонів. Вітаються всі стилі музики. Звісно, важкий рок не пройде, ми не маємо відповідної апаратури. Але акустика точно буде! Сцени теж не буде. Бо виступ передбачає безпосереднє спілкування з глядачами.

- Кого з музикантів ви запросили?

Я не буду розкривати всіх таємниць. Скажу лише, що будуть відомі чернігівські музиканти.

- Ти будеш читати власні вірші на фестивалі?

Так. Зачитаю щось нове. Можливо, щось старе.

- Нове, старе? Як змінилася твоя творчість останнім часом?

Змінююсь я, а з тим і моя поезія. Відтоді як почав працювати на обласному радіо, виваженіше ставлюся до текстів. Професійна звичка. Для тих, хто хоче порівняти «старе» і «нове» з моїх віршів, ВКонтакті є спеціальна сторінка. Легко знайти за ім’ям і прізвищем.

- Останнім часом твої вірші лише україномовні. Чому?

Після прийняття «мультимовного» закону про мови, я можу писати лише українською. Не те, щоб я цілеспрямовано це робив. Просто зараз моя муза повністю україномовна. Цьому сприяє і україномовне оточення: друзі, колеги.

- Чи є у твоїй творчості щось нездійсненне? Принаймні поки що.

У мене все автобіографічне. Моя доля – сюжет моїх віршів. Нема нічого нездійсненного. Зараз працюю над тим, щоб видати власну збірку.

- Побажання від Андрія Тітка тим, хто прийде на літературний фестиваль

Якщо бажає взяти участь, можна зв’язатися зі мною. Мене легко знайти в соцмережах. Або звернутися до Олександра Ясенчука в КМЦ «Інтермеццо» (вулиця Шевченка, 9). Беріть з собою коремати, щоб було на чому сидіти. Фестиваль з ночівлею на природі. Бажаєте провести ніч з літераторами, тоді беріть намети. Місце знайдеться для всіх.

Біля пішохідного мосту будуть люди, які зустрічатимуть гостей та проводжатимуть на місце. А також спеціальні вказівники.

Приходьте, не пожалкуєте =))

Источник:  http://svoboda.fm/

   22-08-2012, 11:39   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.