Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: vadimklose   
Визначено лауреатів обласної премії імені Михайла КоцюбинськогоЯк повідомляэ monitor.cn.ua 13 серпня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів засідання комісії з присудження обласної премії ім. М.Коцюбинського.

Цією премією відзначають авторів літературних, мистецьких та наукових досягнень, пов’язаних з Чернігівщиною. Ії засновано в 1992 році з метою вшанування пам’яті класика української літератури Михайла Коцюбинського, який тривалий час жив, працював та був похований у м. Чернігові. Кожен лауреат премії нагороджується дипломом, пам’ятною медаллю із зображенням Михайла Коцюбинського та грошовою винагородою у розмірі 5 тисяч грн.

З моменту започаткування цією премією відзначено вже понад 100 митців Чернігівщини, і географія її щороку розширюється. Цьогоріч на розгляд комісії надійшли 22 подання з 11 областей України.

У червні поточного року комісія визначила претендентів на здобуття премії в номінаціях: “Поезія”, “Проза”, “Народознавство”, “Театрально-музичне мистецтво”, “Декоративне та образотворче мистецтво”.

Під час сьогоднішнього засідання члени комісії обрали переможців у кожній з номінацій шляхом таємного голосування.

Так, лауреатом премії у номінації “Поезія” став Шевченко Станіслав Олексійович, м. Київ, за книги “Під сузір’ям Пасіки”, “Дім для душі”;

у номінації “Проза” – Сердюк Олена Вікторівна, смт.Михайло-Коцюбинське Чернігівської області, за книгу “Грішниця”;

у номінації “Народознавство” – авторський колектив у складі Курданова Андрія Леонідовича, Доценко Алли Володимирівни, Гаркуші Алли Броніславівни, Васюти Олега Олеговича, Ванжули Олени Миколаївни, м. Чернігів, за науково-популярну книгу “Спас Чернігівський”;

у номінації “Театрально-музичне мистецтво” – Худяшов Роман Володимирович, м. Чернігів, за втілення ідеї “Драматичний простір музею”;

у номінації “Декоративне та образотворче мистецтво” – Саченко Олена Володимирівна, м. Чернігів, за цикли робіт “Мій Чернігів”, “Шлях душі”.

Вручення престижної премії ім. М.Коцюбинського традиційно відбудеться 17 вересня на території Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М. М. Коцюбинського.

Источник:  http://monitor.cn.ua

   15-08-2012, 12:24   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.