Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: Joker   
За продаж сувенірів із радянською нацистською символікою - адмінфштрафПротягом травня на адресу Українського інституту національної пам’яті надходили повідомлення від громадян про те, що на Андріївському узвозі в Києві торгують сувенірами із радянською символікою.
Повідомляє прес-служба Українського інституту національної пам’яті.
Відповідно до закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», який набув чинності 21 травня цього року, на всій території України заборонено виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, зокрема у вигляді сувенірної продукції.
Тому Український інститут національної пам’яті звернувся до Подільського районного відділення Головного управління МВС України у м. Києві з проханням вжити відповідних заходів. 6 липня УІНП отримав офіційну відповідь. У ній йдеться про те, що до осіб, які порушуватимуть даний закон, застосовуватимуть заходи адміністративного впливу, а зміст листа використовуватимуть у службовій діяльності.
За останні два місяці зі вступом в дію згаданого закону кількість сувенірів із радянською символікою на ярмарках, зокрема на Андріївському увозі, суттєво зменшилося.
21 травня вступили у дію декомунізаційні закони. Втілення їх у життя означає, що Україна нарешті безповоротно пориває з болючим радянським тоталітарним минулим. Мапа країни буде позбавлена тоталітарної символіки у назвах та пам’ятниках, а доступ до документів про репресії та злочини проти людства і людяності буде повністю відкрито.

   21-07-2015, 10:10   Просмотров: 293    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.