Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Авто-мото   Автор: vadimklose   
Машина ЦукерберґаКрихітну цифрову версію цієї самої руки можна побачити на мільйонах веб-сайтів. Вона запрошує майже 900 млн користувачів Facebook поділитися посиланням із друзями. 18 травня компанія побачила ще один великий палець догори, провівши довго­очікуване первинне публічне роз­­міщення (IPO) 12% своїх акцій на американській біржі NASDAQ. Тоді як акція коштувала $38, Facebook була оцінена в $104,2 млрд. Це розміщення стало найбільшим за всю історію інтернет-ком­паній.

Проте є цілком вагомі підстави для обережності. У кількох відомих інтернет-фірм, які виставили свої акції на продаж торік (серед них розробник он­лайн-ігор Zynga і сервіс колективних знижок Groupon), вони впали нижче від ціни ІРО й більше не піднімаються (див. «Викинуті на біржу й непотрібні»). Навіть досвідченим інвесторам важко не піддатися масовому психозу і втриматися від гарячкового скуповування акцій відомих компаній. «Коли йде­­ться про споживчі інтернет-фірми, в день відкриття продажу ентузіазм часто перемагає прагматизм», – зазначає Ліза Байєр із консалтингової компанії Class V Group.

Источник:  http://tyzhden.ua/World/51115

   26-05-2012, 13:02   Просмотров: 531    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.