Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Авто-мото   Автор: vadimklose   
Новини від EuronewsУ 80-90-х роках 60% обсягу експорту цього автомобіля припадало на Західну Європу. Щоправда, саме його британський ведучий програми про автомобілі назвав “найгіршою в світі машиною”. Легендарна класична LADA завершила свою історію. Адже все менше знаходиться бажаючих придбати цю машину. Москвич Дмітрій Жиґулін все ж наважився.

“Насправді приваблива в машині її ціна. Я купляв вже уживану, то вона була значно, на порядок дешевшою від уживаної іномарки. А стан був чудовий. За такі гроші іномарку, ясна справа, не купити”, – каже Дмітрій.

Сама колись походячи від іномарки, італійського Fiat 124, LADA стала символом радянського автопрому. За довгу її історію класичну LADA придбали майже 18 мільйонів людей.

“Всі іномарки – однакові. Ну гляньте на них – всі однакові, за виключенням дуже дорогих – безлика маса. А у мене машина яскрава, і на парковці її видно і в масі машин”, – каже молода москвичка Юлія Мартинова.

“АвтоВАЗ” все ж вирішив поставити крапку в 30-літній історії автомобіля. Конвеєри на “ІжАвто”, де ще місяць тому штампували класичну LADA, вже переобладнують під нову LADA Granta. Щоправда, репутація цієї новинки вже підмочена: російський автомобільний гігант кілька місяців тому змушений був відкликати майже 100 тисяч автомобілей через несправність у паливній системі. Обсяги продажів LADA падають: цьогоріч вперше за 20 років “АвтоВАЗ” не потрапив до трійки лідерів на українському автомобільному ринку.

Источник:  http://1tv.com.ua/uk/euronews/2012/05/26/21633

   26-05-2012, 13:01   Просмотров: 618    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.