Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Авто-мото   Автор: vadimklose   
В Infiniti M45s 2003-'04 завжди повний бакВАШИНГТОН - Nissan відкликає 8 120 одиниць Infiniti M45s 2003-'04, оскільки бензобак седану може опустіти без попереднього повідомлення про це, в зв'язку з неполадками монтажної плати.Про це стало відомо завдяки інформації, яку надала Національна Адміністрація Безпеки Дорожнього Руху.

"Через відмову плати, стрілка, що вказує на рівень залишку пального може показувати вище значення, ніж воно є насправді", вказали НАБДР в описі проблеми. "В результаті, в автомобіля може раптово закінчитись бензин без попереднього повідомлення. Транспортний засіб може зупинитись, без ніякого на те попередження, що збільшує ризик аварії".

Nissan повідомили федеральні органи безпеки, що "з приводу цього автомобіля було підвищено кількість гарантійних претензій, що стосувались даного питання".

Відкликані M45s були побудовані в період між 7 березня 2002 та 3 червня 2004.

"В деяких з постраждалих автомобілях, тепло, що виділяється з кількох компонентів на монтажну плату, в наслідок руху автомобіля, може викликати тріщини у місцях спаювання в результаті теплового шоку," йдеться в документації Nissan, представленій у федеральному уряді. "Якщо відбудеться тріщина в місці спаювання, що створить цим самим розрив ланцюга, датчик палива може вказувати на більший залишок палива у бензобаці, ніж є насправді, або завжди вказувати, що він є повним".

Дилери Infiniti замінять монтажні плати. Відклик очікується розпочатись близько 15 квітня. Власники Nissan можуть звернутися за телефоном (800) 647-7261.


Источник: http://svit24.net

   22-03-2012, 13:55   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.